| WEIGHT CAPACITY | 5.00 kg |
| MATERIAL | GLASS |
| BOWL | No |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SKS 5034RD |
| WEIGHT CAPACITY: | 5.00 kg |
| MATERIAL: | GLASS |
| BOWL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| PANEL WITH SENSOR BUTTONS: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.620 kg |
| EAN | 8590669315055 |








