| MATERIAL | ПДЧ |
| LENGTH | 400.00 мм |
| WIDTH | 470.00 мм |
| HEIGHT | 2020.00 мм |
| Brand | IRIM |
| MODEL: | SUBWAY |
| MATERIAL: | ПДЧ |
| COLOUR: | ДЪБ КАКАО |
| LENGTH: | 400.00 мм |
| WIDTH: | 470.00 мм |
| HEIGHT: | 2020.00 мм |
| EAN | 3800929042665 |






15.00 € / 29.34 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | ПДЧ |
| LENGTH | 400.00 мм |
| WIDTH | 470.00 мм |
| HEIGHT | 2020.00 мм |
| Brand | IRIM |
| MODEL: | SUBWAY |
| MATERIAL: | ПДЧ |
| COLOUR: | ДЪБ КАКАО |
| LENGTH: | 400.00 мм |
| WIDTH: | 470.00 мм |
| HEIGHT: | 2020.00 мм |
| EAN | 3800929042665 |