| MATERIAL | ПДЧ |
| LENGTH | 600.00 мм |
| WIDTH | 310.00 мм |
| HEIGHT | 370.00 мм |
| Brand | EKO |
| MODEL: | ЗА АБСОРБАТОР 60 СМ. |
| MATERIAL: | ПДЧ |
| COLOUR: | ДЪБ СОНОМА |
| LENGTH: | 600.00 мм |
| WIDTH: | 310.00 мм |
| HEIGHT: | 370.00 мм |








15.00 € / 29.34 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | ПДЧ |
| LENGTH | 600.00 мм |
| WIDTH | 310.00 мм |
| HEIGHT | 370.00 мм |
| Brand | EKO |
| MODEL: | ЗА АБСОРБАТОР 60 СМ. |
| MATERIAL: | ПДЧ |
| COLOUR: | ДЪБ СОНОМА |
| LENGTH: | 600.00 мм |
| WIDTH: | 310.00 мм |
| HEIGHT: | 370.00 мм |