| OUTER WIDTH | 200.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 90.00 мм |
| OUTER LENGTH | 160.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | FAVOR CB 3 |
| OUTER WIDTH: | 200.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 90.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 160.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | БОЯ |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.080 kg |
| MODEL: | FAVOR CB 3 |
| OUTER WIDTH: | 200.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 90.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 160.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | БОЯ |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.080 kg |
| EAN | 4003482358306 |


