| OUTER WIDTH | 200.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 250.00 мм |
| OUTER LENGTH | 50.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | FAVOR KC 48 |
| OUTER WIDTH: | 200.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 250.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 50.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| NUMBER OF KEY HOOKS: | 48 |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | БОЯ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| MODEL: | FAVOR KC 48 |
| OUTER WIDTH: | 200.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 250.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 50.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| NUMBER OF KEY HOOKS: | 48 |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | БОЯ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 4003482358702 |




