| OUTER WIDTH | 200.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 90.00 мм |
| OUTER LENGTH | 160.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | MONEY 5020 C |
| OUTER WIDTH: | 200.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 90.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 160.00 мм |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СМЕНЯЕМ 3-ЦИФРЕН ШИФЪР / КОД |
| MODEL: | MONEY 5020 C |
| OUTER WIDTH: | 200.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 90.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 160.00 мм |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СМЕНЯЕМ 3-ЦИФРЕН ШИФЪР / КОД |
| EAN | 4003482106921 |








