| TYPE | LAPTOP |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| DISPLAY SIZE INCH | 15.6 " |
| VIDEO CARD TYPE | INTEL GRAPHICS |
| OS | No |
| Brand | ASUS |
| MODEL: | Vivobook 15 X1504MA-BQ203NA |
| TYPE: | LAPTOP |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 512 GB |
| HARD DRIVE TYPE: | SSD |
| WEIGHT: | 1.700 kg |
| PROCESSOR KIND: | INTEL CORE 5 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 15.6 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 39.6 см |
| DISPLAY TYPE: | ANTI-GLARE |
| DISPLAY RESOLUTION: | 1920x1080 |
| VIDEO CARD TYPE: | INTEL GRAPHICS |
| WEB CAMERA: | 720p + Privacy Shutter |
| WIRELESS ADAPTER: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| NUMBER OF USB PORTS: | 3x USB-A, 2x USB-C 3.2 |
| HDMI: | Yes |
| OS: | No |
| KEYBOARD BACKLIGHT: | No |
| BDS KEYBOARD: | No |
| OTHER PORTS: | AUX |
| BATTERY TYPE: | 3-CELL 42 Wh LI-ION |
| CHARGER INCLUDED: | No |
| COLOUR: | QUIET BLUE |
| Gaming: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711636575164 |




























