| TYPE | LAPTOP |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| PROCESSOR TYPE | SNAPDRAGON X ELITE X1E-78-100 |
| DISPLAY SIZE INCH | 15.6 " |
| PROCESSOR SPEED | ДО 3.4 GHz |
| VIDEO CARD TYPE | QUALCOMM ADRENO GPU |
| OS | WINDOWS 11 HOME (ARM) |
| Brand | ASUS |
| MODEL: | S5507QA-MA056W |
| TYPE: | LAPTOP |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| HARD DRIVE TYPE: | SSD |
| WEIGHT: | 1.420 kg |
| PROCESSOR KIND: | QUALCOMM |
| PROCESSOR TYPE: | SNAPDRAGON X ELITE X1E-78-100 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 15.6 " |
| PROCESSOR SPEED: | ДО 3.4 GHz |
| RAM MEMORY TYPE: | LPDDR5X |
| DISPLAY TYPE: | OLED, ЛЪСКАВ, 120 Hz |
| DISPLAY RESOLUTION: | 2880x1620 |
| VIDEO CARD TYPE: | QUALCOMM ADRENO GPU |
| WEB CAMERA: | 1080p + Privacy shutter |
| WIRELESS ADAPTER: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| NUMBER OF USB PORTS: | 2x USB 3.2, 2x USB-C 4.0 |
| HDMI: | Yes |
| OTHER PORTS: | AUX, Micro SD CARD READER |
| OS: | WINDOWS 11 HOME (ARM) |
| KEYBOARD BACKLIGHT: | Yes |
| BDS KEYBOARD: | Yes |
| BATTERY TYPE: | 3-CELL 70 Wh LI-ION |
| COLOUR: | COOL SILVER |
| Gaming: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4711387642757 |































