| TYPE | LAPTOP |
| RAM | 8 GB |
| SSD | 512 GB |
| PROCESSOR TYPE | INTEL CORE 3 100U |
| DISPLAY SIZE INCH | 15.6 " |
| PROCESSOR SPEED | ДО 4.7 GHz |
| VIDEO CARD TYPE | INTEL UHD GRAPHICS |
| OS | No |
| Brand | DELL |
| MODEL: | PV15250_RPLU_004_P_UBU |
| TYPE: | LAPTOP |
| RAM: | 8 GB |
| SSD: | 512 GB |
| HARD DRIVE TYPE: | SSD |
| WEIGHT: | 1.620 kg |
| PROCESSOR KIND: | INTEL CORE 3 |
| PROCESSOR TYPE: | INTEL CORE 3 100U |
| DISPLAY SIZE INCH: | 15.6 " |
| PROCESSOR SPEED: | ДО 4.7 GHz |
| RAM MEMORY TYPE: | DDR5 |
| DISPLAY TYPE: | МАТОВ, 120 Hz |
| DISPLAY RESOLUTION: | 1920x1080 |
| VIDEO CARD TYPE: | INTEL UHD GRAPHICS |
| WEB CAMERA: | 720p |
| WIRELESS ADAPTER: | 802.11 ax, Bluetooth |
| NUMBER OF USB PORTS: | 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.2, 1xUSB-C |
| HDMI: | Yes |
| OS: | No |
| KEYBOARD BACKLIGHT: | No |
| BDS KEYBOARD: | Yes |
| OTHER PORTS: | FPS, AUX, SD Card Reader |
| BATTERY TYPE: | 3 CELL 41 Wh LI-ION |
| COLOUR: | BLACK |
| Gaming: | No |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 5949494053305 |































