| POWER CONSUMPTION | 3000 W |
| VOLUME FLOW RATE | 840 m3/h |
| MAX AIRFLOW SPEED | 375 km/h |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 45 L |
| Brand | RYOBI |
| MODEL: | RBV3000CSV |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| TYPE LEAFBLOWER: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| POWER CONSUMPTION: | 3000 W |
| VOLUME FLOW RATE: | 840 m3/h |
| MAX AIRFLOW SPEED: | 375 km/h |
| CAPACITY OF CATCH BOX: | 45 L |
| MULCHING FUNCTION: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 4.200 kg |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4892210821423 |






