| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 3000 W |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУШНИЯ ПОТОК | 840 m3/h |
| МАКСИМУМ СКОРОСТ НА ИЗДУХВАНЕ | 375 km/h |
| ОБЕМ НА КОША | 45 L |
| Марка | RYOBI |
| МОДЕЛ: | RBV3000CSV |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП ЛИСТОСЪБИРАЧ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 3000 W |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУШНИЯ ПОТОК: | 840 m3/h |
| МАКСИМУМ СКОРОСТ НА ИЗДУХВАНЕ: | 375 km/h |
| ОБЕМ НА КОША: | 45 L |
| ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 4.200 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4892210821423 |






