| FOR CUTTING OF | ДЪРВО |
| WORKING LENGTH | 32 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | AIZ32EC |
| FOR CUTTING OF: | ДЪРВО |
| WORKING LENGTH: | 32 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | STARLOCK ЗАХВАТ |
| EAN | 3165140523318 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR CUTTING OF | ДЪРВО |
| WORKING LENGTH | 32 мм |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | AIZ32EC |
| FOR CUTTING OF: | ДЪРВО |
| WORKING LENGTH: | 32 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | STARLOCK ЗАХВАТ |
| EAN | 3165140523318 |