| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH | 1270.00 мм |
| Brand | FISKARS |
| MODEL: | FS 132403 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH: | 1270.00 мм |
| HANDLE: | Yes |
| HANDLE FORM: | D |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.150 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА НАСИПНИ МАТЕРИАЛИ |
| EAN | 6411501324030 |





