| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1270.00 мм |
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ: | FS 132403 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1270.00 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| ФОРМА НА РЪКОХВАТКАТА: | D |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.150 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА НАСИПНИ МАТЕРИАЛИ |
| EAN | 6411501324030 |





