| GARDEN TOOL TYPE | САДИЛО |
| TOTAL LENGTH | 195.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 3487 |
| GARDEN TOOL TYPE: | САДИЛО |
| TOTAL LENGTH: | 195.00 мм |
| HANDLE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.200 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | . |
| EAN | 4078500348706 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | САДИЛО |
| TOTAL LENGTH | 195.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 3487 |
| GARDEN TOOL TYPE: | САДИЛО |
| TOTAL LENGTH: | 195.00 мм |
| HANDLE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.200 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | . |
| EAN | 4078500348706 |