| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH | 1150.00 мм |
| Brand | VERTO |
| MODEL: | 15G002 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH: | 1150.00 мм |
| HANDLE: | Yes |
| HANDLE FORM: | D ОБРАЗНА |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СЪС СПЕЦИАЛЕН НАЗЪБЕН РЪБ |
| EAN | 5902062038258 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH | 1150.00 мм |
| Brand | VERTO |
| MODEL: | 15G002 |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH: | 1150.00 мм |
| HANDLE: | Yes |
| HANDLE FORM: | D ОБРАЗНА |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СЪС СПЕЦИАЛЕН НАЗЪБЕН РЪБ |
| EAN | 5902062038258 |