| GARDEN TOOL TYPE | МОТИКА |
| TOTAL LENGTH | 1200.00 мм |
| Brand | STRUC |
| MODEL: | 67340200 |
| GARDEN TOOL TYPE: | МОТИКА |
| TOTAL LENGTH: | 1200.00 мм |
| HANDLE: | Yes |
| EAN | 3830007837401 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | МОТИКА |
| TOTAL LENGTH | 1200.00 мм |
| Brand | STRUC |
| MODEL: | 67340200 |
| GARDEN TOOL TYPE: | МОТИКА |
| TOTAL LENGTH: | 1200.00 мм |
| HANDLE: | Yes |
| EAN | 3830007837401 |