| LENGTH | 97.00 см |
| HEIGHT | 195.50 см |
| MAXIMUM LOAD | 110.000 kg |
| Brand | HD |
| MODEL: | 8653 |
| TYPE: | ВИСЯЩ СТОЛ |
| LENGTH: | 97.00 см |
| WIDTH: | 100.00 см |
| HEIGHT: | 195.50 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ, PE РАТАН |
| MAXIMUM LOAD: | 110.000 kg |
| COLOUR: | СИВ |
| WEIGHT: | 26.000 kg |
| EAN | 8939973125156 |






