| LENGTH | 103.00 см |
| HEIGHT | 118.00 см |
| MAXIMUM LOAD | 150.000 kg |
| Brand | HD |
| MODEL: | 1193 / 3482 |
| TYPE: | ВИСЯЩ СТОЛ |
| LENGTH: | 103.00 см |
| WIDTH: | 71.00 см |
| HEIGHT: | 118.00 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ, ПЕ РАТАН |
| MAXIMUM LOAD: | 150.000 kg |
| COLOUR: | ЗЕЛЕН |
| WEIGHT: | 27.400 kg |
| EAN | 8939972253157 |







