| ADDITIONAL | В К-КТА: маркуч 1/2(13mm), 20m |
| Brand | FISKARS |
| MODEL: | 1023643 |
| TYPE: | МАКАРА С МАРКУЧ |
| KIND: | МАКАРА |
| HOSE: | Yes |
| ADDITIONAL: | В К-КТА: маркуч 1/2(13mm), 20m |
| EAN | 6411501510167 |









5.00 € / 9.78 лв. i
"" in 7 days
| ADDITIONAL | В К-КТА: маркуч 1/2(13mm), 20m |
| Brand | FISKARS |
| MODEL: | 1023643 |
| TYPE: | МАКАРА С МАРКУЧ |
| KIND: | МАКАРА |
| HOSE: | Yes |
| ADDITIONAL: | В К-КТА: маркуч 1/2(13mm), 20m |
| EAN | 6411501510167 |