| ADDITIONAL | ВКЛЮЧЕН МАРКУЧ: 15m 1/2 |
| ADDITIONAL2 | ГАРАНЦИЯ: 60 МЕСЕЦА |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 18600-20 |
| TYPE: | СТЕННА КУТИЯ |
| KIND: | ЗА МАРКУЧ 15M |
| HOSE: | Yes |
| ADDITIONAL: | ВКЛЮЧЕН МАРКУЧ: 15m 1/2 |
| ADDITIONAL2: | ГАРАНЦИЯ: 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500052085 |








5.00 € / 9.78 лв. i
"" in 7 days
| ADDITIONAL | ВКЛЮЧЕН МАРКУЧ: 15m 1/2 |
| ADDITIONAL2 | ГАРАНЦИЯ: 60 МЕСЕЦА |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 18600-20 |
| TYPE: | СТЕННА КУТИЯ |
| KIND: | ЗА МАРКУЧ 15M |
| HOSE: | Yes |
| ADDITIONAL: | ВКЛЮЧЕН МАРКУЧ: 15m 1/2 |
| ADDITIONAL2: | ГАРАНЦИЯ: 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500052085 |