| ADDITIONAL | В КОМПЛЕКТА: МАРКУЧ 30m 1/2" |
| ADDITIONAL1 | БЪРЗИ ВРЪЗКИ |
| Brand | HOZELOCK |
| MODEL: | 2416R0000 |
| TYPE: | КОЛИЧКА С МАРКУЧ |
| KIND: | КОЛИЧКА |
| HOSE: | Yes |
| ADDITIONAL: | В КОМПЛЕКТА: МАРКУЧ 30m 1/2" |
| ADDITIONAL1: | БЪРЗИ ВРЪЗКИ |
| EAN | 5010646045278 |





5.00 € / 9.78 лв. i
"" in 7 days
| ADDITIONAL | В КОМПЛЕКТА: МАРКУЧ 30m 1/2" |
| ADDITIONAL1 | БЪРЗИ ВРЪЗКИ |
| Brand | HOZELOCK |
| MODEL: | 2416R0000 |
| TYPE: | КОЛИЧКА С МАРКУЧ |
| KIND: | КОЛИЧКА |
| HOSE: | Yes |
| ADDITIONAL: | В КОМПЛЕКТА: МАРКУЧ 30m 1/2" |
| ADDITIONAL1: | БЪРЗИ ВРЪЗКИ |
| EAN | 5010646045278 |