| LENGTH | 15.00 м |
| DIAMETER MM | 12.50 мм |
| PRESSURE | 20.0 bar |
| Brand | CELLFAST |
| MODEL: | 10-091 |
| LENGTH: | 15.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 1/2" |
| DIAMETER MM: | 12.50 мм |
| PRESSURE: | 20.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | ЗЕЛЕН |
| SIZE: | 1/2" |
| TEMPERATURE: | +50 / -10 C |
| EAN | 5907512603567 |




