| ДЪЛЖИНА | 15.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 12.50 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 20.0 bar |
| Марка | CELLFAST |
| МОДЕЛ: | 10-091 |
| ДЪЛЖИНА: | 15.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 12.50 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 20.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | ЗЕЛЕН |
| РАЗМЕР: | 1/2" |
| ТЕМПЕРАТУРА: | +50 / -10 C |
| EAN | 5907512603567 |




