| LENGTH | 20.00 м |
| DIAMETER MM | 12.50 мм |
| PRESSURE | 27.0 bar |
| Brand | FITT |
| MODEL: | NTS JEANS |
| LENGTH: | 20.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 1/2" |
| DIAMETER MM: | 12.50 мм |
| PRESSURE: | 27.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | СИН |
| EAN | 8011963762159 |



5.00 € / 9.78 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 20.00 м |
| DIAMETER MM | 12.50 мм |
| PRESSURE | 27.0 bar |
| Brand | FITT |
| MODEL: | NTS JEANS |
| LENGTH: | 20.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES: | 1/2" |
| DIAMETER MM: | 12.50 мм |
| PRESSURE: | 27.0 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | СИН |
| EAN | 8011963762159 |