| POWER | 35.00 W |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5671-9 13-25мм |
| TYPE: | CURLER |
| POWER: | 35.00 W |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.420 kg |
| EAN | 9003898567199 |



i
"" Today
| POWER | 35.00 W |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5671-9 13-25мм |
| TYPE: | CURLER |
| POWER: | 35.00 W |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.420 kg |
| EAN | 9003898567199 |