| МОЩНОСТ | 35.00 W |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5671-9 13-25мм |
| ТИП: | МАША |
| МОЩНОСТ: | 35.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.420 kg |
| EAN | 9003898567199 |



i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 35.00 W |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5671-9 13-25мм |
| ТИП: | МАША |
| МОЩНОСТ: | 35.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.420 kg |
| EAN | 9003898567199 |