| POWER | 1000.00 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| DIAMETER MM | 50.00 мм |
| NUMBER OF ATTACHMENTS | 3 |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHA715/00 |
| TYPE: | CURLER |
| POWER: | 1000.00 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| DIAMETER MM: | 50.00 мм |
| NUMBER OF ATTACHMENTS: | 3 |
| IONIZATION: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.80 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.010 kg |
| EAN | 8720689002820 |
















