| POWER | 800.00 W |
| DIAMETER MM | 50.00 мм |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | AS5860 E51 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 800.00 W |
| DIAMETER MM: | 50.00 мм |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.040 kg |
| EAN | 5038061141009 |







i
"" Today
Най-доброто от природата с Remington AS5860 Botanicals. Алое вера, жожоба и екстракт от роза - елементи с доказани качества в грижата за косата сега могат да станат част от ежедневната Ви рутина, защото са импрегнирани в основата на Вашия нов любим уред.
Неговата двупосочно въртяща се основа е изработена с едно от най-добрите покрития - Advanced Ceramic, в което са вложени благотворни растителни екстракти. Меките иглички и 50-милиметровата дебелина на основата ще Ви позволят лесно да оформите косата, независимо каква прическа сте избрали за нея днес.
Сешоар машата Remington AS5860 Botanicals работи с мощност - 800W, но това не бива да Ви притеснява, тъй като сме помислили за защитата на Вашата красота. Тя има две настройки за температура и скорост, но добавихме и специалната настройка BotaniCare, която ще изсуши и финишира косата по особено нежен начин. Разбира се, в тази четка присъстват и всички задължителни елементи за защита, включително и система за йонизация, която ще предотврати досадното (и вредно) наелектризиране.
Почистването и поддръжката на Remington AS5860 Botanicals е изключително лесно. Основата лесно се сваля за почистване, а когато приключите работа, можете да съхранявате четката с помощта на удобната халка за окачване.
| POWER | 800.00 W |
| DIAMETER MM | 50.00 мм |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | AS5860 E51 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 800.00 W |
| DIAMETER MM: | 50.00 мм |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.040 kg |
| EAN | 5038061141009 |
Total price:98.90 €/193.43 лв.