| POWER | 1000.00 W |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHA735/00 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 1000.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.156 kg |
| EAN | 8720689002837 |










i
"" Today
| POWER | 1000.00 W |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHA735/00 |
| TYPE: | HAIRDRYER CURLER |
| POWER: | 1000.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.156 kg |
| EAN | 8720689002837 |
Total price:109.60 €/214.36 лв.