| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | BHA735/00 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.156 kg |
| EAN | 8720689002837 |










i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | BHA735/00 |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.156 kg |
| EAN | 8720689002837 |
Общо цена:109.60 €/214.36 лв.