| CHARGING TIME | 90 мин |
| CORDLESS WORKING TIME | 120 мин |
| COMBS QTY | 2 |
| MINIMUM LENGTH | 0.50 мм |
| MAXIMUM LENGTH | 30.00 мм |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | ADVANCER EXPERT TN5244E0 |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| CHARGING TIME: | 90 мин |
| CORDLESS WORKING TIME: | 120 мин |
| COMBS QTY: | 2 |
| MINIMUM LENGTH: | 0.50 мм |
| MAXIMUM LENGTH: | 30.00 мм |
| QUICK CHARGE: | Yes |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.695 kg |
| EAN | 3121040092903 |













