| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ | 90 мин |
| ВРЕМЕ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИЯ | 120 мин |
| БРОЙ ГРЕБЕНИ | 2 |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 0.50 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 30.00 мм |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | ADVANCER EXPERT TN5244E0 |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ: | 90 мин |
| ВРЕМЕ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | 120 мин |
| БРОЙ ГРЕБЕНИ: | 2 |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 0.50 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 30.00 мм |
| БЪРЗО ЗАРЕЖДАНЕ: | Да |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.695 kg |
| EAN | 3121040092903 |













