| CHARGING TIME | 180 мин |
| CORDLESS WORKING TIME | 150 мин |
| COMBS QTY | 3 |
| MINIMUM LENGTH | 1.00 мм |
| MAXIMUM LENGTH | 3.00 мм |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | RAZOR FADE |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| CHARGING TIME: | 180 мин |
| CORDLESS WORKING TIME: | 150 мин |
| COMBS QTY: | 3 |
| MINIMUM LENGTH: | 1.00 мм |
| MAXIMUM LENGTH: | 3.00 мм |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| WORK WITH A CABLE: | Yes |
| ATTACHMENT FOR FACE: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| CASE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.900 kg |
| EAN | 8422160059315 |















