| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ | 180 мин |
| ВРЕМЕ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИЯ | 150 мин |
| БРОЙ ГРЕБЕНИ | 3 |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 1.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 3.00 мм |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | RAZOR FADE |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ: | 180 мин |
| ВРЕМЕ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | 150 мин |
| БРОЙ ГРЕБЕНИ: | 3 |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 1.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 3.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА НОЖА: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА РАБОТА С КАБЕЛ: | Да |
| ПРИСТАВКА ЗА ЛИЦЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| КАЛЪФ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.900 kg |
| EAN | 8422160059315 |














