| MATERIAL | МЕТАЛ/MDF |
| LENGTH | 600.00 мм |
| WIDTH | 600.00 мм |
| HEIGHT | 750.00 мм |
| MODEL: | 60Х60Х75 CM. С ГРАФИТЕН ПЛOT |
| MATERIAL: | МЕТАЛ/MDF |
| COLOUR: | ГРАФИТ |
| LENGTH: | 600.00 мм |
| WIDTH: | 600.00 мм |
| HEIGHT: | 750.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ 20 КГ. |
| EAN | 8934970398152 |





