| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 28.80 см |
| HEIGHT TOPPING | 80.00 см |
| DEPTH TOPPING | 28.80 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | No |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | СИДНИ |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING: | 28.80 см |
| HEIGHT TOPPING: | 80.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 28.80 см |
| LIGHT OF THE MIRROR: | No |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| EAN | 6988354244308 |






