| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 51.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 50.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 40.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | МИРАЯ |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART: | 51.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART: | 50.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART: | 40.00 см |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 120 MONTHS |
| EAN | 6988354250668 |




