| COLOUR | БЯЛ С ДЪРВО |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | VICARD |
| MODEL: | МОНТЕРЕЙ |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| COLOUR: | БЯЛ С ДЪРВО |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WIDTH TALLBOY: | 30.00 см |
| HEIGHT TALLBOY: | 120.00 см |
| DEPTH TALLBOY: | 20.00 см |
| EAN | 3800143610879 |







