| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | No |
| Brand | VICARD |
| MODEL: | НИКО |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | No |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WIDTH TALLBOY: | 28.00 см |
| HEIGHT TALLBOY: | 115.00 см |
| DEPTH TALLBOY: | 16.00 см |
| EAN | 3800143613337 |






