| COLOUR | БЯЛ |
| LIGHT OF THE MIRROR | No |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WIDTH TOPPING | 40.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 50.00 см |
| WIDTH BOTTOM PART | 46.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 84.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 37.00 см |
| Brand | FORMA VITA |
| MODEL: | OPAL 3 |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | КОМПЛЕКТ МЕБЕЛ ЗА БАНЯ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| LIGHT OF THE MIRROR: | No |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WIDTH TOPPING: | 40.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 50.00 см |
| WIDTH BOTTOM PART: | 46.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART: | 37.00 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800136131091 |




