| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 40.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 50.00 см |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 46.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 84.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 37.00 см |
| Марка | FORMA VITA |
| МОДЕЛ: | OPAL 3 |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | КОМПЛЕКТ МЕБЕЛ ЗА БАНЯ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО: | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 40.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 50.00 см |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 46.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 37.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800136131091 |




