| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 59.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 45.00 см |
| DEPTH TOPPING | 15.50 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | No |
| SOFT CLOSE | No |
| Brand | EMIR |
| MODEL: | ПРИЗМА |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING: | 59.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 45.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 15.50 см |
| LIGHT OF THE MIRROR: | No |
| SOFT CLOSE: | No |
| EAN | 8692469001609 |


