| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 59.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 45.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 15.50 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Не |
| Марка | EMIR |
| МОДЕЛ: | ПРИЗМА |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 59.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 45.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 15.50 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО: | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Не |
| EAN | 8692469001609 |


