| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 80.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 60.00 см |
| DEPTH TOPPING | 12.20 см |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | КАРОЛАН |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING: | 80.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 60.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 12.20 см |
| WARRANTY: | 120 MONTHS |
| EAN | 6988354246524 |




