| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 80.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 12.20 см |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | КАРОЛАН |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 80.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 12.20 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354246524 |




