| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 80.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 70.00 см |
| DEPTH TOPPING | 13.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | No |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | СИНАЯ |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING: | 80.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 70.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 13.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR: | No |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| EAN | 6948354200414 |




