| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 88.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 80.00 см |
| DEPTH TOPPING | 11.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | LED |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL: | 8912-90 |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING: | 88.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 80.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 11.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR: | LED |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| EAN | 3800132514270 |





