| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 88.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 80.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 11.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | LED |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ: | 8912-90 |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 88.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 80.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 11.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО: | LED |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| EAN | 3800132514270 |





