| WIDTH TOPPING | 60.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 90.00 см |
| DEPTH TOPPING | 11.50 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | Yes |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL: | S56 |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| WIDTH TOPPING: | 60.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 90.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 11.50 см |
| LIGHT OF THE MIRROR: | Yes |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| EAN | 3800132514294 |


